Metropole Saigon Luxury Residence

Metropole Saigon Luxury Residence Ho Chi Minh-stad is binnen 15 minuten rijden tot het Centraal Postkantoor van Ho Chi Minhstad gelegen en op 4 km van een top gezinsvriendelijke plek zoals de Dierentuin en botanische tuin van Saigon. Het appartement is gelegen binnen 3 km van Hoa Hung treinstation en op een korte afstand van line D4 busstation.

Deze accommodatie biedt gasten een patio, een balkon en een kleedruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Geniet van het comfort van een badkamer in het appartement, dat met een haardroger, kamerjassen en handdoeken is uitgerust. Er is ook een bidet, een bubbelbad en een douche.

Dit appartement bevindt zich in de Thu Thiem wijk, binnen 20 minuten rijden tot de Notre-Dame van Ho Chi Minhstad. De Pham Ngu Lao straat ligt op 7 km verderop en de luchthaven Ho Chi Minhstad bevindt zich op 5 km afstand van Metropole Saigon Luxury Residence.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Metropole Saigon Luxury Residence Ho Chi Minh-stad
The Opera
Mobiele prijsaanbieding

The Opera

325 m van de accommodatie
The Metropole High End Luxury Apartment
Mobiele prijsaanbieding

The Metropole High End Luxury Apartment

461 m van de accommodatie
USD 35 USD 32
per nacht
Sens House Saigon - Metropole Luxury Boutique
Mobiele prijsaanbieding

Sens House Saigon - Metropole Luxury Boutique

468 m van de accommodatie
USD 113 USD 102
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in openbare ruimtes

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Patio
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV
    • AM/FM wekker

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 05:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Metropole Saigon Luxury Residence?
      Populaire plekken in de buurt van Metropole Saigon Luxury Residence zijn onder andere de Dierentuin en botanische tuin van Saigon, het Centraal Postkantoor van Ho Chi Minhstad, de Pham Ngu Lao straat.
    • Biedt Metropole Saigon Luxury Residence gratis WiFi?
      Internet is gratis beschikbaar in Metropole Saigon Luxury Residence.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Metropole Saigon Luxury Residence?
      Metropole Saigon Luxury Residence is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Metropole Saigon Luxury Residence Ho Chi Minh-stad

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten